Troopiline elamus Balil 12-21 märts 2020a

Ees ootav mitu kuud pimedat aega ja külmemaid ilmasid panevad taas unistama soojast suvest ja päiksesoojusest. Balil seda kõike saab kogeda ja sinna juurde veel suur annus eksootikat ja naeratavaid ning sõbralikke inimesi 😊

Too suvi lähemale. Tule osa saama eksootilisest ja mõnusast puhkusest Bali saarel. Laseme Balil end avada ning näidata oma mitmekülgsust.

Reisikava päevade lõikes :

Saabumise päev (11. märts): saabumine Balile, ööbime Kutas lennujaama lähedal basseiniga hotellis, puhkame välja pikast lennureisist. 

1.päev (12. märts): kohtume hommikusöögilauas ning alustame puhkust Uluwatus, Karma Beachil, rannamõnusid ja päiksevanne nautides, ujudes soojas ookeanis, kogudes D-vitamiini ning positiivseid emotsioone. Naudime Single Fin’is imelist päikseloojangut. Uluwatul ööbime bungalow stiilis majakestes, eemal suuremast melust ning mõnusa basseinialaga.

2.päev (13. märts): liigume oma teekonnaga edasi Ubudisse, mida peetakse Bali spirituaalsuse ja kultuuri südameks. Loodus on roheline ja lopsakas, Ubudis leidub palju mõnusaid butiike, poekesi , kuulus Ubudi market, armsaid eriilmelisi kohvikuid ja riisipõlluvaadetega restorane ning palju muid kohalikke söögikohti.. 

Ööbime Ubudi keskuses , et kõik oleks käe jala juures. Ometi on majutusel romantiline ning eksootiline aed mõnusaks äraolemiseks ja rahu ning vaikuse nautimiseks.

3.päev (14. märts): Jalutame Juwuk Manis riisiväljadel ja võtame aja maha  joogatades Ubud Yoga House ja kookost juues. Laseme end hellitada spa-s, naudime massaaže, värskeid mahlu ja puuvilju. 

Võimalus Coachingu sessioonideks.

4.päev (15. märts): Külastame Tirta Empul Templit, teeme läbi soovijatega veerituaali kohaliku giidi juhendamisel Bali traditsioonide ja kommete tutvumise läbi.  Liigume edasi voolamises Kanto Lampo kose äärde looduse ja vee jõudu ning väge imetlema. Soovi korral rafting Ubudis Ayung jõel koos jões ujumisega. 

Õhtul Saraswati templis kohaliku kultuuri vaatemängu nautimine. 

5.päev (16. märts):  Tegallalang riisiväljade külastus. Ekskursioon Bali Pulina tee-ja kohviistanduses koos degustatsiooniga. Näeme Luwaki looma, maailmakuulsa kohvi valmistamise protsessi ja proovime ka ise järgi. 

6.päev (17. märts): Ubudist, sisemaalt liigume edasi Põhja-Balile Tejakulasse, kus meid ootab ees privaatne villapuhkus. Põhja-Balil leidub veel vaiksemaid ja ehedamaid turistide poolt vähemkäidud paiku. 

Tejakulas ööbime ookeani läheduses (väikese jalutuskäigu kaugusel) lopsaka troopilise aia ning mõnusa basseiniga privaatsetes villa majakestes. Väike paradiis, kus tunnetame kohalolu, rahu ja vaikuse imelist ilu. Kõikidel majadel on basseinivaatega terrass. Igal hommikul Bali stiilis hommikusöök. Saab korraldada meditatsioone ja vaimset puhastust. Võimalused snorgeldamiseks, ratta laenutamiseks.

Ühine kokkamine Balilasest abilisega ja naudime maitsvat õhtusööki. 

7.päev (18. märts): Tutvume kohaliku külaga, külastame templit ja näeme kuidas käivad kohalikud rituaalid, võtame ette väikese matka kose juurde ennast värskendama ja looduse poolt pakutavat ilu endasse ammutama. 

8.päev (19. märts): Teeme väljasõidu külastamaks Bali ainsat Budistlikku Brahmavihara-Arama templit. Jalutame viinamarjaväljdel, kus nopitakse marju Bali Hatten wine`I tegemiseks. Kohapeal saame ekskursiooni koos veinidegustatsiooniga. 

9.päev (20. märts): Viimane öö  Ubudis, ööbimine keskusest veidi väljas, ümbritsetuna ulatuslikest riisipõldudest. Rahulik puhkuse lõpp. Kohapeal on kaunis välisbassein, massaaži võimalus. Ubudi keskusesse viib tasuta transporditeenus. Vaba aeg.

10.päev (21. märts): Ühine hommikusöök. Puhkuse lõpp. Transfeerid lennujaama.

 

Hind: 999 EUR 

Väike grupp, kuni 6 inimest  

 

Hinnas sisaldub:

 • Reisivältel majutus kahestes tubades
 • Hommikusöögid
 • õhtusöögid Tejakulas
 • Transferi lennujaamast ja kogu meie reisi vältel.
 • Eestikeelse reisijuhi ja kohalike giidide teenuseid.
 • Sissepääsude piletid programmis väljatoodud templites, külades, riisiväljadel, koskedel, veiniistanduses.
 • Coachingu sessioonid

Hinnas ei sisaldu:

 • Lennupiletid Balile (Denpasari)
 • Programmivälised lõuna- ja õhtusöögid 
 • reisikindlustus
 • vaktsiinid (vaata lähemalt: www.vaktsineeri.ee
 • programmi mittekuuluvad lisaekskursioonid 

 

BRONEERI KOHT 

Registreerumiseks kirjuta kersti@sinubali.ee või läbi Facebooki lehe https://www.facebook.com/sinubali.ee/

 

NB! Kogu reisi vältel olen abiks kui on soov tellida juurde lisaväljasõite, külastada ravitsejaid või leidmaks võimalusi muu soovitu ette võtmiseks. Samuti kui on soov Balile jõuda juba varem või pikendada puhkust peale meie ühise reisikuupäevi 12-21 märts.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *